ХТО МИ ТАКІ

Ми — ідеальне місце спільної роботи для всіх мультидисциплінарних клінічних випадків, де робота в команді має вирішальне значення.

ДАХНО ЛАРИСА ОЛЕКСАНДРІВНА

daxno-larisa-aleksandrovna

Дахно Лариса Олександрівна народилася в 1971 році в Києві. У 1993 році закінчила стоматологічний факультет київського медичного інституту ім. А. А. Богомольця. Активно працює в секторі приватної стоматологічної практики з 1997 року.

Лікар стоматолог хірург, лікар рентгенолог, кандидат медичних наук, засновник і керівник стоматологічної клініки доктора Дахно, м.Київ та Central Laboratory Diagnosis Of The Head (www.tomograf.ua), член European Association For Cranio-Maxillo-Facial Surgery (ID 102960), European Academy Of Dento Maxillo Facial Radiology (ID 100001988), Міжнародної Медичної Simplant Academy (з 2005 року), International Team For Implantology ITI (ID 42537). Бере активну участь у розвитку щелепно-лицевої радіології та хірургії, пропагандує принципи доказової медицини. Значна наукова робота відображена в десятках опублікованих наукових статтях в Україні та за кордоном, в тому числі в матеріалах міжнародних конгресів з анатомії, щелепно-лицевої хірургії, стоматологічної імплантації, остеології і радіології.

З 2003 року предметом наукового інтересу є вивчення даних комп’ютерної томографії, послідовна графічна комп’ютерна обробка цих даних з метою планування хірургічного втручання в черепно-щелепно-лицевій ділянці. Клінічне використання стереолітографії та хірургічних шаблонів призвело до значного зниження інтра – та післяопераційних ускладнень. У 2004 році займалася вивченням діагностичних можливостей та практичного застосування даних КТ на кафедрі Cranio And Maxillofacial Surgery проф. J.M.N. Poukens (University Hospital Maastricht, The Netherlands). На сьогоднішній день має досвід читання даних КТ різної патології щелепно-лицевої ділянки більше 20000 пацієнтів, планування ортогнатичних, реконструктивних операцій в черепно-щелепно-лицевій ділянці та стоматологічної імплантації у більш ніж 7000 пацієнтів.

Наша команда

logo_banners

Central Laboratory diagnosis of the head

Центральна лабораторія досліджень щелепно-лицевої ділянки та ЛОР органів, що забезпечує підтримку лікарів усіх спеціальностей, хто використовує в своїй практиці дані комп’ютерної томографії, потребує їх інтерпретації і подальшої обробки.

logo-dahno

Стоматологічна клініка доктора Дахно

Приватна клініка, що динамічно розвивається, працює на ринку стоматологічних послуг України з 1997 року і на однаково високому рівні виконує всі лікувальні і профілактичні заходи сучасної стоматології.

logo-lor

Отоларингологія